Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
   Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Mapa Serwisu
  Linki
  Filmy Online
  Opony

Metin 2
  Imperia
  Postacie
  Questy-Opis Misji
  Jak Exp(Doświadczenie)
  Co? i Jak? Koń
  Itemki i Bonus
  Kamienie Duszy
  Kowale, Alchemicy
  Mapy
  O Metin2
  Łowienie Rybek
  Górnictwo
  Zielarstwo
  Słowniczek Gracza
  Lista skrótów klawiaturowych
  Poradnik Cen Metin2
  Spis Bonusów Metin2
  Poradnik GILDI(Zakładanie)
  Ślub co ??? i jak ???
  Co dają nam BUTY???
  Rangi w Metin2
  Sklep
  Polimorfia
  Komendy w Metin2
  Komendy GM

   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 544
Najnowszy Użytkownik: ~Haapaj
   Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~MiniStrixa
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 74
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~morekfik (40 pkt.)
3) ~Uxoinis (29 pkt.)
4) ~lovemetin2 (23 pkt.)
5) ~Xsardis (21 pkt.)
6) ~basixd (19 pkt.)

   Reklama
Powered by  MyPagerank.Net
Mapy
Jinno:

Opiszę w tym poradniku rozmieszczenie Metinów oraz trudniejszych potworów. Często się ktoś pyta gdzie są Jin Hee, ktoś może chcieć wiedzieć, gdzie BEZPIECZNIE expić, po to ten poradnik: Zaczynam od rozmieszczenia Metinów:

METIN CIERPIENIA - 5lvl

Metiny cierpienia często spadają niedaleko bezimiennych kwiatów, oraz na wysepce z rybakiem. O tej wyspie opowiem potem, gdyż to niezła sprawa. Metiny cierpienia przywołują słabe potwory np. Niebieskie Wilki albo zwykłe Dziki. Paruje z niego zielony dym. Woj z 32 lvlem potrafi go rozbić nawet w 30 sekund! - występuje on też w innych miejscach w okolicach biologa np. zaznaczyłem tylko najczęstsze występowanie

METIN WALKI - 10lvl

Metiny walki spadają zazwyczaj w okolicach biologa, albo na południu kraju. Przywołują Czerwone Dziki, albo Szare Wilki, bądź Niedźwiedzie. Paruje na niebiesko. Jest dość łatwy, jednak spada w miejscach średnio bezpiecznych. - występuje on też w innych miejscach w okolicach biologa np. zaznaczyłem tylko najczęstsze występowanie.


METIN BITWY - 15lvl

Jak widać Metiny bitwy spadają zazwyczaj na prawej połowie mapy. Mogą pojawić się na wysepce z rybakiem, mogą spaść na plaży, na terenach gildii... nawet spadł raz w obrębie questa z Jin-Hee na skale. Ale zawsze spadają po prawej. Potrafią przywołać Czarne niedźwiedzie, Szare Wilki i Szare Alfa Wilki, może i Czerwone Dziki, a nawet Tygrysy. Przez przywołane potwory są silne, ale to zależy od rodzaju postaci, np.: wojownik z 15 lvlem ma mniej kłopotów z rozwaleniem metina bitwy niż 17 lvl sura. Metin ten ma ciemnożółty dym. Potrafi ich spaść nawet 2-3 koło siebie!
dodane 29.03.08 - metiny te spadają też na lewej części ale tylko w góre od mostu.

METIN CHCIWOŚCI - 20lvl

Słynne Metiny ze złym 'Ch' spadają w okolicach Memorial Wolea. Potrafią przywołać duże ilości (ok 9) Białych Tygrysów, Brązowych Niedźwiedzi lub Czarnych Niedźwiedzi. Czasem też Szare Alfa Wilki. Jest to idealna szansa na kase lub exp gdy czekamy na Jin-Hee. Leci z niego fioletowy dym. Należy uważać, bo gdy przywoła np. 9 białych tygrysów może być niebezpiecznie.

METIN CZERNI - 25lvl

Metiny czerni spadają na północno-wschodnim terenie wioski 1. Może spaść na wyspie, albo koło najwyżej położonego rybaka. Czasem też a chyba najczęściej koło tych 4 flag na górze. Metin ten przywołuje Zaprzysiężone: Łuczniczki, Żołnierki i Komandorki. (dobrze ja to mówię? xD)
Należy uważać, gdyż gdy przywoła 3 komandorki z obstawą, nie będzie za wesoło o.O
Metin ten świeci sie nieco na taki blady czerwony kolor. Jest to najsilniejszy metin w 1 wiosce.
==================================================
teraz wyjaśnie, gdzie znajdują się bossowie zwierząt oraz ważna do questa ze Starszą Panią Jin-Hee, od niej rozpoczne:

JIN-HEE

Jin-Hee respią się koło nieczynnego teleportu na dole mapy. Są z moobie z 2 Łuczniczkami, Generałką i Komandorką. Sama JinHee potrafi nieźle uderzyć, więc ją pierwszą można by atakować. Należy do questa ze Starszą Panią zabić aż 30 JinHee, co jest bardzo trudne, gdyż respi się nie wcześniej niż 10-15 minut po śmierci, pozatym nie tylko 1 gracz tu expi... warto czasem poprosić graczy expiących o zostawienie jej. Moja rada na brak nudzenia się: "zabijamy jin hee, potem idziemy (a lepiej koniem jechać) przez most i sprawdzamy czy jest Scrofa. Jak jest zabijamy, jak niema to idziemy dalej i szukamy Metina Chciwości najpierw po prawej stronie, potem idziemy pod górkę i ostro w lewo. Jak będzie to z dala widzimy sam kamień bez dymu, lecz potem ujrzymy Metin Chciwości. Można go rozwalić. Gdy się to uda, wracamy spr. czy jest Scrofa. Potem przez most i czekając na JinHee można próbować poexpić, ew. mieć nadzieje, że może killniemy sobie Lykosa. Gracze bojący się Lykosa, nie powinni wychodzić za górną połowę tej pętli narysowanej na mojej mapie.

BERA

Bera najczęściej respi się w okolicach biologa. Należy uważać, gdyż wywąchuje ona gracza "kilometr". Jej obstawa to 2 Przeklęte Brązowe Niedźwiedzie. Gdy nas goni po prostu uciekajmy. Z każdego moobu powinna wypaść Niedźwiedzia Skóra +.

LYKOS

Lykos, czyli wielki wilk z grzebieniem na grzbiecie pojawia się niedaleko małego obozu z Handu-Up oraz może też być wyżej. Potrafi on zejść z 1 poziomu na drugi! (!). Pojawia się razem z 2 Przeklętymi Szarymi Alfa Wilkami. Miejmy na uwadze, że potrafią się dość nieźle leczyć. Z każdego moobu wypada Futro Wilka +.

SCROFA

Scrofa, jest to czarno biały boss dzików. Ogólnie pojawia się koło teleportu ze Staruszkiem, a czasami nawet koło Memorial Wolea. Respi się z 2 Przeklętymi Czerwonymi Dzikami. Nie jest to bardzo trudny potwór, ale w trójkę mogą sobie poradzić z graczem. Z każdego mooba wypada Ząb Dzika.

TIGRIS

Tigris to duży żółty tygrys, respiący się na północ od mostu po lewej. Czasem potrafi gonić gracza w stronę teleportu do wioski 2. Jest to chyba najsilniejszy Boss na mapie 1. Pojawia się z 2 Przeklętymi Białymi Tygrysami. Z każdego mooba wypada pazur Tygrysa.
==================================================
ostatnia część to ogólne informacje na temat mapy. Oznaczone cyfry na mojej mapie oznaczają pewne miejsce na mapie. Ja wyjaśnię, co się tam może znaleźć oraz jakie lvle mają szansę tam przetrwać:

1 - tu znajduje się teleport do miasta 2. Pozatym możemy znaleźć silne Dziki, Niedźwiedzie. Na skrzyżowaniu respią się poszukiwane często do misji Szare Alfa Wilki.
2 - Znajdziemy tu Łuczniczki, które się tu często respią. Mogą też być Głodne Brązowe Niedźwiedzie i Głodne Czarne Niedźwiedzie.
3 - Jest to dość niebezpieczne miejsce, dużo to Zaprzysiężonych, dużo komandorek, generałek, oraz podbossów takich jak Eun-Jung albo Se-Rang, Mi-Jung. Tutaj albo dalej są też Bezduszne okazy tego rodzaju + Bezduszny Jin-Hee.
4 - Dużo tu zaprzysiężonych, ale też dużo Tchórzliwych. To dobre miejsce, aby znaleźć potrzebną do misji Mi-Jung. Pamiętajmy, że Bezduszne nic nie dają do misji!
5 - Jest to miejsce z średnimi potworami typu Głodny Niedźwiedź Gryzzli, albo Głodnymi Czerwonymi Dzikami, bądź Głodnymi Szarymi Alfa Wilkami. Są też łatwiejsze. Niestety, czasami pojawia się Tigris.
6 - Koło wioski biologa znajdziemy też prawie wszystkie Wilki, Dziki i część Niedźwiedzi. Czasami Bera!!!
7 - Są tu różne wilki i dziki, nawet niedźwiedzie przeróżne. Tu raczej nie znajdziemy Metinów.
8 - Są tu różne niedźwiedzie, mogą być Cung-Moki, Mu-Rangi. Czasami dostają się tu mooby z Se-Rang :/ istnieje też niebezpieczeństwo, że będzie tu jakiś trudny tygrys.
9 - Są tu: Wszystkie możliwe Tygrysy, Zaprzysiężone Łuczniczki i Żołnierki, tutaj też zaprzysiężone, tygrys o nazwie Li-An, Niedźwiedzie te najtrudniejsze, ale na plaży wyżej spada metin czerni na niżej bitwy.
10 - Ta wyspa to możliwość fajnej zadymy Tongue znajduje się tu Rybak, czasem na moście lub na wyspie respi się Li-An a na wyspie cześto spadają Metiny Cierpienia, Czerni i Bitwy. Raz były 3 jednocześnie Tongue .
11 - Są tu średnio trudne Wilki, Dziki.
12 - Respią się tu różne dość łatwe zwierzęta, metin bitwy może spaść, może pojawić się Mu-Rang ale bardziej Cung-Mok/
13 - To miejsce z Mu-Rang lub Cung-Mok, ale i metinami bitwy. Nic trudnego tu niema.
14 - Na tej plaży może spaść Metin Bitwy, ale i pojawić się może miś o nazwie Young-Ji. Spotkamy też trudne niedźwiedzie, dziki i wilki a dalej różne tygrysy. - dalej nie radze iść, strasznie zrypane miejsce Tongue
15 - to właśnie miejsce z dużą ilością Białych i Głodnych Białych Tygrysów, oraz Zaprzysiężonymi z trudniejszymi osobami takimi jak Mi-Jung albo Se-Rang.
16 - Tu jest średnio zaprzysiężony teren Tongue .
17 - Tutaj znajdziemy różne niedźwiedzie, dużo białych Tygrysów i Głodnych Białych. Przede wszystkim Jin-Hee, czasem Lykos będzie, metiny walki i bitwy.
18 - Są tu łatwe potwory, spada czasem metin bitwy lub walki, ale i pojawia się Lykos.
19 - Przeróżne Dziki, Niedźwiedzie, Wilki.
20 - Dużo psów Big Grin , raczej nie ma metinów. Ogólnie bezpieczny teren.
21 - często a właściwie tylko tu są metiny chciwości. Czasem też Mu-Rangi lub Cung-Moki.
22 - tp ze Staruszkiem. Spotkamy tu Białe różne Tygrysy, Niedźwiedzie przeróżne, dziki, wilki, ale i np. Scrofe. Należy uważać w strefie nonpvp koło tp, aby nas nie goniły potwory, gdyż nic nie zrobią, z wyjątkiem tego, że nas zablokują i nie będzie się można ruszyć Smile
23 - troche różnych wilków i dzików. Czasem Cung-Mok lub Mu-Rang, czasem też Metin Chciwości.

24 - po tej stronie miasta można pogadać np. z Octavio, Mirine, Yonah, Starszą Panią, Handlarzem Różności, Kowalem, Stajennym itd. ; koło tego wyjścia z miasta na dole jest też Uriel.
25 - jest tu Dozorca ale i inni.
26 - Mr.Soon, Ah-Yu, Handlarze Zbrojami, Bronią i mistrzów mocy. Dalej też Teleporter oraz inny koło Mr.Soon.

===========
PORADNIK O 2 WIOSCE JINNO!

Opiszę 3 metiny i besty, gdzie się pojawiają na drugiej mapce. Pozatym są też respy Bo, Chounga, Goo-Pae i Mahona, ale ich resp jest całkiem losowy!

zaczynam od metinów:
METIN CZERNI - 25lvl

Metiny Czerni przywołują Zaprzysiężone: Łuczniczki, Zołnierzy i Komandorki. Jest misja zniszczyć czarny metin. Spadają one w 1 jak i w drugiej wiosce bardziej na zachód a rzadziej na dole mapy. Musimy uważać na hity od komandorek, mogą uderzać ~100! Często też, przeszkadzają nam Łuczniczki... Czasem fajni gracze przychodzą pod metin walić tylko te łuczniczki, a nie walą metina - cenie takich graczy.

METIN CIEMNOSCI - 30lvl

Metiny Ciemności bardzo często spadają na północy mapy. Przywołują łatwe dzikusy a najtrudniejsze z nich, to Jak-To i To-Su cz.wiatru. Nie są trudne do zbicia, ale gdy przywołują 2-3 grupki z Jak-To i To-Su jest niebezpiecznie. Często wali te metiny kilku graczy Evil . Metin jest koloru bardzo ciemno-pomarańczowego.

METIN ZAZDROŚCI - 35lvl

Metiny Zazdrości są trudnymi metinami w 2 wiosce. Potrafią przywołać dużą ilość Dzikich Łuczników i Dzikich Generałów. Metiny te są koloru fioletowego w czarne kropki Roll Eyes . Spadają zazwyczaj na dole mapy 1. Jednak powinno się walić go w 1-3 osoby, gdyż samemu nie można być pewnym, że się uda...
================================================================
teraz krótkie informacje o bestach, a jest ich 5: Maniak, Specjalista, Kapitan, Żołnierz i Łucznik.

BESTIALSKI SPECJALISTA

Wyglądem przypominają Dzikich Generałów, jednak są nieco silniejsze. Często można ich spotkać w na górze mojego okręgu narysowanego na tej mapie. Pozatym respi się też na dole mapy. Podobno wypada z nich FMS, dlatego są poszukiwane przez graczy.

BESTIALSKI ŁUCZNIK

Bestialskie Łuczniki lubią uciekać i walczyć strzałami z dystansu. Dlatego niestety, trzeba za nimi łazić. Z nich też podobno wypada FMS. Nie jest zbyt trudny, ale potrafi zadać nagle bardzo duży cios. Przypominają wyglądem Dzikiego Łucznika.

BESTIALSKI ŻOŁNIERZ

Przypominają Dzikich Żołnierzy Piechoty. Ogólnie są łatwymi bestami, ale nic nie mówi się o FMS z ich deda. Znajdziemy je raczej tylko po prawej stronie.

BESTIALSKI MANIAK

Wyglądem przypomina Dzikiego Sługę. Nie jest taki trudny, jednak potrafi nagle zaatakować i zabrać nawet 500 hp. A czasem i więcej! W 2 wiosce nie respi się tak często, nie do końca pewne gdzie, ale kółkiem zaznaczyłem najczęstszy resp. A najwięcej ich w Dolinie Seungryong.

BESTIALSKI KAPITAN (boss)

Best Kapitan jest bossem i respi się razem z 2 Dzikimi Łucznikami i 2 Dz.Generałami. Jest trudny, szybko się leczy i ma dużo hp. Potrafi zabrać do 1000hp! Gracz solo może mieć nieco problem. Mając 35 lvl można śmiało próbować. Gdy ginie, dropi do 30 stosów kasy po 20-25 yang. Czasem też inne rzeczy.
================================================================
ostatnia rzecz to oczywiście małe informacje o wiosce. Oto mapka:

1 - Znajdziemy tu średnich Cz.Wiatru. Często pojawia się Kyuk-Jang Czarn.Burzy i Pho-Hwan Cz.Burzy.
2 - Są to małe górki, spadają czasem metiny ciemności, są też dzikusy.
3 - Teleport do łatwego lochu małp. Dużo to bywa Złych Czarnych Burzliwych Joh-Hwanów.
4 - Znajdziemy tu troche zaprzysiężonych: Łuczniczek i Żołnierzy. Jednak moim zdaniem wojownikom np. nie opłaca się tu expić. Natomiast to doskonałe miejsce do misji z toporem Deokbae.
5 - Teleport do 1 wioski.
6 - Różne ludziska Smile m.in. Złe Czarne Burzliwe Pho-Hwany. Nie rzadko tu o metin ciemności albo czerni Tongue
7 - Zdarza się, że w tych okolicach zrespi się Goo-Pae. Czasem spadają tu metiny. Są dzikusy i Joh-Hwany.
8 - Na tej górce spadają pod drzewem metiny ciemności.
9 - Nie rzadki respawn Chounga, ogólnie też dzikusy.
10 - Zaprzysiężone ale niedaleko w dół już Złe Czarne Burzliwe Łuczniki.
11 - Spadają metiny ciemności ale częściej czerni. Ogólnie respi się też Bo.
12 - Zachodnie wejście do miasta.
13 - Wschodnie wejście do miasta.
14 - Miejsce doskonałe do misji ze Złym Czarnym Burzliwym Żołnierzem. Mają tu stały resp z dzikusami, niestety często blokowane przez respy Złych Czarnych Burzliwych: Łuczników i Joh-Hwanów. Pozatym waląc tu Joh-Hwany nie trudno dropnąć kawałek klejnotu warty ~100k.
15 - Doskonałe miejsce do lurowania i walenia dzikusów. Do 30 lvla exp leci doskonale. Respi się też Best.Łucznik. W tym miejscu i w '16' są też zielone zaprzysiężone mające ok 25 lvl i silniejsze.
16 - Też do lurowania, ale mniej korzystne miejsce.
17 - Na lewo od tego numeru bardzo często respi się Best.Specjalista. Pozatym można tędy wyjeżdżać południowym wyjściem w misji na konia - 20 łuczników w 30 minut Pleased
18 - Czasem metiny, ale często Joh-Hwany, czyli takie różne nie trudne potwory.
19 - Tu jest duża przestrzeń i do expienia słaba. Dużo Joh-Hwanów.
20 - Teleport u Staruszka, który teleportuje nas do Piekła (Dodum-Paper) albo na Pustynię Yongbi za 1k yang. W obrębie tego tp często respi się Żołnierz Czarnej Burzy.
21 - W sam raz do misji na konika, dużo Dzikich Łuczników.
22 - chyba to samo co '21' ale częściej spadają metiny zazdrości
23 - Miejsce do średniego expienia, czasem jednak pojawia się Best.Kapitan.
24 - Teleport do Imha. Imha to mała wiocha z przeklętymi zwierzętami. Nie opłaca się tam expić -.-
Komentarze
waldus12 dnia lipiec 03 2009 13:09:19
a moze dodajcie spadanie metinuw w chunjo
Uxoinis dnia lipiec 04 2009 16:18:28
Albo w Shisio
andziuska14413 dnia sierpień 10 2009 17:09:24
roni1224 dnia wrzesień 13 2009 00:29:43
spoko akurat mi sie przyda ;]
dzięki smileysmileysmileysmileysmiley
Elizka1022 dnia grudzień 02 2009 17:46:20
Dzieki Przydaje się
smileysmileysmileysmileysmileysmiley
Elizka1022 dnia grudzień 02 2009 17:46:37
[img][img][img][img][img][/img][/img][/img][/img][/img]
maniaczek dnia styczeń 28 2010 22:14:54
Cześć wszystkim,

Gracie w Metin2 ? chciałem was zaprosić na największy portal, który jest poświęcony tej grze:

http://g-metin2.pl

Znajdziecie między innymi:
"Dodatki do Metin2 !" - http://g-metin2.pl/index.php?go=dodatki
Oraz:
"Poradnik "od 1 lvl do 50 lvl w tydzień" + Dodatki !" - http://g-metin2.pl/index.php?go=poradnik

I wiele więcej, ale to oczywiście gdy odwiedzicie http://G-Metin2.pl !

I oczywiście wiele więcej na temat tej gry ! a jeszcze jedna taka ważna sprawa, mamy konkurs w którym są różne cenne nagrody, ale jest jedno małe, ale trzeba odpowiedź na pięć pytań, ktoś chętny ?

http://konkursy.icgo.pl

A może gracie w inne gry ? jeżeli tak to zapraszam na http://ICGO.pl, znajdziecie tam stronki o:
Tibii, Margonem, 4Story, Last Chaos, Airrivals, Nostale, Prison Wars, mam nadzieje, że się wam przyda.

Pozdrawiam.
lovemetin2 dnia grudzień 07 2010 00:22:33
Witam wszystkich !

Chciałem Was zaprosić na największy Polski portal o internetowej grze Metin2, znajdziecie tam wszystko co tylko potrzebujecie !

http://G-Metin2.pl , na stronie między innymi:

Dodatki do gry Metin2, mega paczka w której znajdziecie wszystko:

-> http://g-metin2.pl/index.php?go=dodatki

Super poradnik "Od 1 lvl do 50 lvl w tydzień":

-> http://g-metin2.pl/index.php?go=poradnik

Poradnik dzięki któremu postawisz, swój własny serwer Metin2:

-> http://g-metin2.pl/index.php?go=wlasnyserwer

Potrzebujesz pustego konta, na dowolnym serwerze Metin2 ? teraz to już nie problem (mamy konta na: Monastyr, Feniks, Obsydian, Twierdza, Astral, Grymuar, Almanach, Onyks, Agronas, Gromo, Arkantes, Monolit, Exandros, Kirian, Eteor, Serwandes, Elares, Phobos, Deimos, Endurion, Candia, Orion, Kronos, Phantos, Syriusz.)

-> http://g-metin2.pl/index.php?go=konta

I wiele więcej na stronie http://G-Metin2.pl (między innymi: poradniki, statusy serwerów, o prywatnych serwerach, faq, questy, spis bossów, kamienie Metin, ekwipunek, cennik i wiele więcej!) a do tego wszystkie blog ! Bądź na bieżąco: http://Met2.pl !

Potrzebujesz botów, hacków i innych aplikacji do gry Metin2 ? Zapraszamy Cię na http://Metin2-Hack.pl - znajdziesz tam wszystkie programy do gry Metin2, które są aktualizowane ! Mega paczka, wejdź już teraz i pobierz.

Grasz w inne gry MMO/MMORPG ? w takim razie zapraszam Cię na portal http://ICGO.pl portal o takich grach jak: Tibia, Margonem, 4Story, Last Chaos, Airrivals, Nostale, Metin2, Prison Wars, Imperium Ojca, a masz pojęcie o grach ? weź udział w naszym konkursie ! na stronie http://Konkursy.ICGO.pl ! cenne nagrody czekają.

Pozdrawia cała ekipa ICGO.pl i serdecznie zapraszamy !
-----------------------------------------------------------------------------------------
Portale: http://G-Metin2.pl / http://Metin2-Hack.pl / http://ICGO.pl / http://Met2.pl
jfvn174xog dnia grudzień 31 2010 01:19:54
Cześć wszystkich!,Chciałbym Was Zaprosić na Największe Polskie forum o grze online metin2.Adres macie tu -> Metin2 społeczeństwo graczy Metin2 Portal metinowe jest prowadzone za sprawą bardzo znanego gracza o ksywieu FuBu, który słynny jestw świecie MMOG online z tego że robi fajne filmy na youtube, a jego profil to FUBUxMETIN.Na facemetin znajdziecie w dziale: -> hacki do metin2 - mnóstwo artykułów, zadania, misje, porady do metin2 download dopalacze do gry takie jak:- kamermod,- easymetin2- fishbot exp bot- yang hack, teleport hacki, farm bot yang hack skill hacki dmg hacksA wszystko w w subforum metinforumsmileyraz, wiele tutoriali, które własnością naszego Portalu są porady do gry metin2- opisujący wzmocnienie postaci różnych profesji np: Wojownika, Sury, Szamana, Ninji- schematy rozwju postaci, mental, body - masa wspaniałych porad, - jak rozdać poprawnie skile i staty u wojownika.- jak zrobić własny serwer prywatny na hamachi. -> serwery prywatne- jakim sposobem dojść do pomnika w lochu małp (quest)- może szukasz Mapa Groty Wygnańców, v2 a mamy też mapę groty v1 jak potrzebujesz.- w jaki sposób wbić od 1 lvl do 50 lvl w tydzień! Hit!!- znajdziesz dodatki, poradniki, plany respienia się metinów!!- wiem!! prośiłeś o wsparcie aby ktoś ci powiedział jak dużo jest zadań w RPG Metin2 ? tu dostepna Spis questów Metin2- jakim sposobem respią się metiny w m2!- jak zarobić yangi w Metin2 oraz sposoby ich zarabiania!!- a może szukasz pustego konta metin na serwerach? monastyr feniks twierdza itp ?
To wsio już czeka na Ciebie!
Wpadnij na chwilę, na Metin2 Forum a gwarantuję Ci że zostaniesz z nami na dłużej.

Pozdrawiam Ekipa facemetin.pl
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Kredyty Pobieranie wymiana linkami życzenia
lotto
automatyka - przemysłowa, automatyka
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Ankieta
Ile czasu spędzasz przed Metin2

Około 1 godziny ;)

Ponad 2 godziny :)

Ponad 10 godzin :)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@mariuszmar
DATA: 27/12/2011 21:20
Zapraszam Na S6 Grymour Nick CzesterWPsmiley Pomagamsmiley

~MiniStrixa
DATA: 14/05/2011 12:11
Zapraszam All na serwer Twierdza ^,^

~legolas12
DATA: 18/05/2010 19:08
też gram na mt3
jest super tylko narazie w języku usa

~konrado00
DATA: 18/05/2010 18:38
znacie gre metin3

~konrado00
DATA: 18/05/2010 17:01
mam woja body 74lv polecam serw poniżej

~konrado00
DATA: 17/05/2010 23:23
zapraszam na metka chińskiego
thenextlandmt2

~konrado00
DATA: 17/05/2010 23:10
gram na metinie od 4lat
i mam woja 85 lvl i czarną stalkę +9

~wybran3
DATA: 05/05/2010 18:21
jak zdobyć olejek piżmowy dla handlarze broniasmiley

~kubuswnr
DATA: 21/04/2010 16:20
ej kto ma link na metka hinskiego żeby się zarejestrowac

~kubuswnr
DATA: 21/04/2010 16:19
kto ma link na metka hinskiego żeby się zarejestrować jak by co to podajcie plisss
smiley

~kotek
DATA: 18/04/2010 16:35
czy cos sie tu sciaga?? pliz o odpowiedz bo loguje sie pierwszy raz na taki serv

~alojz15
DATA: 17/04/2010 17:54
Zapraszam na Candia, ch3, Jinno

~MiniStrixa
DATA: 08/04/2010 21:23
Zapraszamy nowych użytkowników. smiley

~MiniStrixa
DATA: 14/03/2010 20:49
Proszę Nie spamować w Shoutboxie smiley

Pozdrawiam Admin MiniStrixa smiley

~MiniStrixa
DATA: 09/02/2010 21:05
Serdecznie Zapraszam na Serwer Twierdza smiley

~sebuch
DATA: 05/02/2010 19:17
a ile trzeba mieć takich kamieni i gdzie się udać aby zrobić taki amulet?

~MiniStrixa
DATA: 03/02/2010 20:17
Kamienie Glyph służą do wyrobu Amuletu Boga Smoków który potrzebny jest aby przejść do Groty Wyklętych.

~MiniStrixa
DATA: 03/02/2010 20:16
Potrzebuje ekipy na boja na twierdzy płace dużo po udanej smiley

~MiniStrixa
DATA: 03/02/2010 20:15
Metin2 Grota Wyklętych zostanie otwarta

~MiniStrixa
DATA: 03/02/2010 20:11
Podexpie za free na Twierdzy mam eq +9 to spokojnie w świątyni lub na BO pisać na PW smiley